De-logo

Minimalismus je způsob žití na hraně vašeho potenciálu.

arrow-long-down

Milujeme skvělé jídlo a dobré pití. Ideálně pokud si ho můžeme vychutnat v příjemném prostředí se svými nejbližšími. Snažíme se proto, abyste se takto cítili právě u nás a mohli si zpříjemnit den výborným asijským jídlem.

Konečně na potřetí, minimálně to je totiz 3. provozovatel v této provozovně, ale konečně to stojí za to! 🙂 Maso čerstvé chutné všechny druhy, vychuceni jídel je také velmi dobré. Držím palce ať to už tentokrát vyjde a konečně tu máme stabilni podnik, kam je fajn si zajít nebo si tam zajít na/pro jídlo. Vřele doporučuji napr. Thajskou polévku s kokosovym mlékem nebo Kachnu osmi pokladů, ale zkoušeli jsme i jídla z kuřecího či vepřového a všechno bylo velmi dobré. 5 hvězdiček dávám kvůli podpoře a hlavně proto, že kolem široko daleko moc dobrých podniků není, jinak bych dal lepší 4

Radek Drbala ( Google )

Příjemná asijská restaurace, v této lokalitě lepší rozhodně nenajdete. Nabízí klasická dobře známá jídla čínských restaurací, která však chutnají mnohem lépe než jinde. Velice milá obsluha s příjemným servisem zajistila, že se sem již pravidelně vracím.

David Machalický ( Google )